gerb

 

К А Ф Е Д Р А

МЕНЕДЖМЕНТУ ОРГАНІЗАЦІЙ І АДМІНІСТРУВАННЯ


Адреса: вул. Генерала Чупринки, 105, к 508,  м. Львів, 79057. Тел. /факс: +38(032) 258 42 20               

21 травня в НЛТУ України відбулася студентська конференція за участю студентів університету Еберсвальде (Німеччина) та коледжу міста Врітл (Великобританія)

21 травня до Національного лісотехнічного університету України завітала команда іноземних викладачів і студентів. У рамках дружнього візиту було організовано спільну студентську конференцію. Іноземну делегацію очолив професор Університету сталого розвитку міста Еберсвальде (Німеччина) П'єр Ібіш. Окрім професора Ібіша університет міста Еберсвальде представляли викладачі Ларс Шмідт та Зігмунд Місаль. Професор Ібіш разом зі студентами впродовж останніх десяти років щорічно відвідує Україну. Національний лісотехнічний університет України професор Ібіш відвідує вдруге. У процесі спілкування приємно вразив той факт, що іноземні студенти (більшість із них навчається в університеті міста Еберсвальде, проте походять вони з 10 країн світу) добре обізнані з особливостями різних етнічних регіонів України, історією України, особливостями природокористування та традиціями ведення сільського господарства населенням нашої держави. Можна з впевненістю стверджувати, що завдяки професору Ібішу світ дізнається більше інформації про Україну та її мешканців. 21 травня вперше НЛТУ України відвідали професори Коледжу міста Врітл (Великобританія) Пітер Хобсон та Джон Морган.

 Еберсальде 1Еберсальде 2

З вітальним словом від адміністрації НЛТУ України перед іноземною делегацією виступив проректор з науково-педагогічної виховної роботи та міжнародних зв'язків Микола Борис. У своїй промові проректор наголосив на тому, що НЛТУ України, Університет сталого розвитку м. Еберсвальде та Коледж м. Врітл об'єднує спільна місія, котра полягає у екологізації всіх сфер суспільної діяльності. Проректор відзначив, що з Університетом сталого розвитку м. Еберсвальде та НЛТУ України вже ведеться плідна співпраця. Зокрема, з 13 по 17 червня цього року відбуватиметься спільний науковий семінар присвячений залученню громадянського суспільства до ухвалення управлінських рішень у сфері лісового господарства. Витрати на проведеня цього семінару фінансуються німецькою агенцією академічних обмінів DAAD. У своїй промові Микола Михайлович висловив сподівання, що партнерські стосунки між нашими університетами будуть тільки поглиблюватися та запросив до співпраці представників коледжу м. Врітл. Музичне привітання прозвучало від хору національного лісотехнічного універистету "Діброва" та Ірини Семенюк, котра виконала кілька класичних композицій. 

Еберсальде 7Еберсальде 10

З ролюю модератора конференції чудово впорався заступник директора ННІ Екологічної-економіки і менеджменту Олександр Адамовський. Доповіді, що були представлені на конференції стосувалися тематики "Екосистемний менеджмент у країнах,  що змінюються". Варто відзначити, що зарубіжні студенти були надзвичайно мотивованими, вони зі щирою цікавістю слухали доповіді української сторони. Найбільше запитань було про зміни, котрі відбулися в Україні за останні п'ять років, про рослин і тварин, ареал поширення котрих проходить через Україну, значну увагу привернула доповідь про незаконний видобуток бурштину.

Еберсальде 12Еберсальде 14

Еберсальде 11Еберсальде 22

Доповіді гостей відзначалися надзвичайною глибиною аналізу, використанням різних джерел інформації та спеціальних методів дослідження. Слухаючи доповіді студентів університету м. Еберсвальде складалося враження, що їх підготували зрілі науковці, а не молоді люди, котрі лише здобувають освіту.

 

Еберсальде 16Еберсальде 17

Після конференції іноземні студенти у супроводі студентів НЛТУ України вирушили на прогулянку містом. Найбільше гостей зацікавила центральна частина міста з її історичними будівлями. Адже, до прикладу, м. Берлін (м. Еберсвальде знаходиться неподалік Берліна) втратило свою історичну частину під час другої світової війни, а ті історичні будівлі, що залишилися, розчинилися у сучасній архітектурі.

У неділю 22 червня іноземні гості вирушили на екскурсію до Національного природного парку "Яворівський". У студентів було чимало запитань до адміністрації парку. Питання були пов'язані з тим як співвідноситься режим охорони заповідних територій України з міжнародною класифікацією, які види діяльності дозволено здійснювати у різних зонах об'єктів природно-заповідного фонду України, особливості ведення лісового господарства у об'єктах ПЗФ. 23 травня іноземні студенти та викладачі вирушили у тижневу подорож у Закарпаття, де вони будуть проходити практику у Карпатському біосферному заповіднику. Разом з ними цю подорож розділять п'ять студентів НЛТУ України. Бажаємо, щоб подорож іноземних студентів Україною була приємною і, щоб вони поверталися в Україну з новими ідеями після завершення навчання в університеті.

 Еберсальде 5Еберсальде 8

Еберсальде 13Еберсальде 15

 Еберсальде 19Еберсальде 20

 

 

 

 

 

 

dle-joomla.ru
Не дорогие шаблоны dle качайте бесплатно.
GREEN Blue Orange BACK TO TOP