Менеджери НЛТУ України взяли участь в олімпіаді зі спеціальності

З 3 по 5 травня 2017 р. в м. Тернопіль на базі Тернопільського національного економічного університету проходив ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Менеджмент організацій і адміністрування» за 2016-2017 навч. рік. Наш університет представляли такі студенти: за освітнім ступенем «магістр» студентка студентка 5 курсу гр. МОЛ-51мг Савдун Юлія та за освітнім ступенем «бакалавр» студентка 4 курсу групи М-41 Павлів Василина. Цьогорічні результати наших учасниць є досить високими. В олімпіаді брало участь 60 магістрів з 54 ВНЗ України та 72 бакалаври з 63 вищих навчальних закладів. Студенти НЛТУ були нагороджені дипломами 5 ступеня (Савдун Юля) та 6 ступеня (Павлів Василина).

Вітаємо студентів з досягненням високих результатів та бажаємо їм подальших успіхів в навчанні та трудовій діяльності.

ТНЕУ edСертифікати