Триває набір на навчання за спеціальністю менеджмент у Національному лісотехнічному університеті України

Шановні абітурієнти, якщо Ви ще не визначилися у якому навчальному закладі Ви хочете навчатися, пропонуємо розглянути навчання на спеціальності "менеджмент" Національного лісотехнічного університету України. Кафедра менеджменту організацій і адміністрування пропонує навчання за спеціалізаціями "менеджмент організацій і адміністрування" та "менеджмент туризму". Станом на сьогодні зберігаються хороші шанси вступити на державну форму навчання у разі визначення високого рівня пріоритету у системі "конкурс". Навчання у НЛТУ України це тривалі академічні традиції, зручне розміщення навчальних корпусів та доступ до міжнародних програм академічної мобільності.

Спеціалізації