gerb

 

К А Ф Е Д Р А

МЕНЕДЖМЕНТУ ОРГАНІЗАЦІЙ І АДМІНІСТРУВАННЯ


Адреса: вул. Генерала Чупринки, 105, к 508,  м. Львів, 79057. Тел. /факс: +38(032) 258 42 20               

Менеджери НЛТУ України прийняли участь у Всеукраїнській олімпіаді зі спеціалізації «Якість, стандартизація та сертифікація»

Магістр спеціальності "Менеджмент" Павлів Василина під керівництвом доцента кафедри менеджменту організацій і адміністрування Малик Любові Омелянівни прийняла участь у ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади зі спеціалізації «Якість, стандартизація та сертифікація», що відбувався у Національному університеті біоресурсів і природокористування України. Загалом в олімпіаді взяло участь 35 студентів з 18 провідних вищих навчальних закладів України. За підсумками конкурсу Василина здобула перемогу у номінації «Системи екологічного менеджменту» та отримала диплом ІІІ ступеня. Кафедра менеджменту організацій і адміністрування вітає Павлів Василину та доцента Малик Любов Омелянівну з достойним представництвом нашого університету на всеукраїнському конкурсі.

Детальніше про олімпіаду можна дізнатися на офіційній сторінці НУБіП - Команда НУБіП – призер ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади зі спеціалізації «Якість, стандартизація та сертифікація»

GREEN Blue Orange BACK TO TOP