1. Напрям/спеціальність, для якої читається дисципліна, форма навчання

Дисципліна професійної підготовки

Семестр 10

Обсяг (кредити, год.) 3 кредити

Кафедра, для якої читається дисципліна Інститут лісового і садово-паркового господарства, кафедра ландшафтної архітектури, садово-паркового господарства та урбоекології

1. Програма навчальної дисципліни

Тема 1. Підприємство як суб’єкт господарювання.

Тема 2. Організація управління виробництвом у зеленому господарстві і будівництві.
Тема 3. Основні положення обліку і звітності в зеленому господарстві та будівництві.
Тема 4. Основи планування у зеленому господарстві й будівництві.
Тема 5. Бізнес план: особливості складання та характеристика розділів.
Тема 6. Організація проектних робіт та ландшафтного будівництва спеціалізованих садів і парків.

3. Рекомендована література

1. Сокольская О. Б., Теодоронский В. С., Вергунов А. П. Ландшафтная архитектура: специализированные объекты: учеб. пособие для студ. высш. учеб. заведений. – М.: Издательский центр "Академия", 2007. – 224 с.
  2. Тарасюк Г.М. Бізнес-план: Розробка, обґрунтування та аналіз: Навч. посіб. – К.: Каравела, 2006. – 280 с.
  3. Тарасюк Г.М., Шваб Л.І. Планування діяльності підприємства: навчальний посібник. 3-є вид. – К.: Каравела, 2008. – 352 с.

Мова викладання  українська

Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomVision.Com