Колектив кафедри менеджменту організацій і адміністрування вітає директора ННІ ІЕЕМ доц. Диньку Павла Кузьмовича з ювілеєм

Happy Birthday

Вельмишановний Павле Кузьмовичу, прийміть найщиріші вітання від колективу кафедри менеджменту організацій і адміністрування з ювілеєм!

Для нас є честю поряд з вами виконувати почесну освітянську місію. Ви гідно керуєте колективом Інституту екологічної економіки і менеджменту, а Ваш професіоналізм та людські якості надихають нас на нові звершення. Бажаємо Вам наснаги до керівної, наукової та освітньої діяльності, успішно Вам долати всі перешкоди, що зустрічатимуться на Вашому життєвому шляху та всіх гараздів для Вас і Вашої родини.