gerb

 

К А Ф Е Д Р А

МЕНЕДЖМЕНТУ ОРГАНІЗАЦІЙ І АДМІНІСТРУВАННЯ


Адреса: вул. Генерала Чупринки, 105, к 508,  м. Львів, 79057. Тел. /факс: +38(032) 258 42 20               

Менеджери НЛТУ України прийняли участь у Всеукраїнській олімпіаді зі спеціалізації «Якість, стандартизація та сертифікація»

Магістр спеціальності "Менеджмент" Павлів Василина під керівництвом доцента кафедри менеджменту організацій і адміністрування Малик Любові Омелянівни прийняла участь у ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади зі спеціалізації «Якість, стандартизація та сертифікація», що відбувався у Національному університеті біоресурсів і природокористування України. Загалом в олімпіаді взяло участь 35 студентів з 18 провідних вищих навчальних закладів України. За підсумками конкурсу Василина здобула перемогу у номінації «Системи екологічного менеджменту» та отримала диплом ІІІ ступеня. Кафедра менеджменту організацій і адміністрування вітає Павлів Василину та доцента Малик Любов Омелянівну з достойним представництвом нашого університету на всеукраїнському конкурсі.

Детальніше про олімпіаду можна дізнатися на офіційній сторінці НУБіП - Команда НУБіП – призер ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади зі спеціалізації «Якість, стандартизація та сертифікація»

Колектив кафедри менеджменту організацій і адміністрування вітає директора ННІ ІЕЕМ доц. Диньку Павла Кузьмовича з ювілеєм

Happy Birthday

Вельмишановний Павле Кузьмовичу, прийміть найщиріші вітання від колективу кафедри менеджменту організацій і адміністрування з ювілеєм! 

Для нас є честю поряд з вами виконувати почесну освітянську місію. Ви гідно керуєте колективом Інституту екологічної економіки і менеджменту, а Ваш професіоналізм та людські якості надихають нас на нові звершення. Бажаємо Вам наснаги до керівної, наукової та освітньої діяльності, успішно Вам долати всі перешкоди, що зустрічатимуться на Вашому життєвому шляху та всіх гараздів для Вас і Вашої родини.

Підсумки студентської наукової конференції, підсекції кафедри менеджменту організацій і адміністрування

Студентська науково-технічна конференція кафедри менеджменту організацій і адміністрування проходила 15 листопада 2017 року в аудиторії 511 першого навчального корпусу НЛТУ України. На конференції було  представлено доповіді студентів 4-го, 5-го і 6-го курсів, які навчаються на кафедрі менеджменту організацій і адміністрування. Доповіді на конференцію були відібрані під час роботи наукового гуртка, який проводиться зі студентами кафедри, а також здійснено апробацію магістерських робіт, які будуть захищатися випускниками магістратури. 

conference5conference4

Детальніше...

Обмін досвідом ведення лісового господарства у рамках проекту "Німецько-український агрополітичний діалог"

 Нещодавно Федеральним міністерством продовольства та сільського господарства Німеччини у рамках проекту "Німецько-український агрополітичний діалог" була організована поїздка української делегації до Німеччини. Делегація складалася з представників Державного агентства лісових ресурсів України, Міністерства аграрної політики і продовольства України, Міністерства екології і природних ресурсів України, профільних навчальних закладів та громадських організацій. Організатори поїздки поставили собі за мету ознайомити українську сторону з системою ведення лісового господарства Німеччини.

Програма візиту була наповнена цікавими зустрічами з ключовими суб'єктами ухвалення рішень у сфері лісового господарства Німеччини. Учасники української делегації мали змогу поспілкуватися з представниками Федерального міністерства продовольства та сільського господарства Німеччини, керівником відділу лісового господарства Міністерства сільського господарства землі Бранденбург, представниками асоціацій приватних лісовласників, Німецької ради лісового господарства. У ході візиту були відвідані ключові деревообробні підприємства, розташовані на території землі Бранденбург, ліси приватної, комунальної та федеральної власності.

 IMG 20170921 121332IMG 0348

Детальніше...

Триває набір на навчання за спеціальністю менеджмент у Національному лісотехнічному університеті України

Шановні абітурієнти, якщо Ви ще не визначилися у якому навчальному закладі Ви хочете навчатися, пропонуємо розглянути навчання на спеціальності "менеджмент" Національного лісотехнічного університету України. Кафедра менеджменту організацій і адміністрування пропонує навчання за спеціалізаціями "менеджмент організацій і адміністрування" та "менеджмент туризму". Станом на сьогодні зберігаються хороші шанси вступити на державну форму навчання у разі визначення високого рівня пріоритету у системі "конкурс". Навчання у НЛТУ України це тривалі академічні традиції, зручне розміщення навчальних корпусів та доступ до міжнародних програм академічної мобільності.

Детальніше...

Співпраця між НЛТУ України та Університетом сталого розвитку м. Еберсвальде (Німеччина) продовжується

Наприкінці травня відбувся вже традиційний візит студентів та викладачів Університету сталого розвитку м. Еберсвальде (Eberswalde University for Sustainable Development, EUSD) до України. НЛТУ України вітав гостей виставкою студентських робіт та виступом народного ансамблю танцю «Полонина». Під час дружньої вечері з вітальним словом виступили проректор науково-педагогічної виховної роботи та міжнародних зв'язків НЛТУ України Микола Борис та професор Університету сталого розвитку м. Еберсвальде, співкоординатор Центру еконіки та екосистемного менеджменту П’єр Ібіш.

ПолонинаПєр Ібіш

Детальніше...

Менеджери НЛТУ України взяли участь в олімпіаді зі спеціальності

З 3 по 5 травня 2017 р. в м. Тернопіль на базі Тернопільського національного економічного університету проходив ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Менеджмент організацій і адміністрування» за 2016-2017 навч. рік. Наш університет представляли такі студенти: за освітнім ступенем «магістр» студентка студентка 5 курсу гр. МОЛ-51мг Савдун Юлія та за освітнім ступенем «бакалавр» студентка 4 курсу групи М-41 Павлів Василина. Цьогорічні результати наших учасниць є досить високими. В олімпіаді брало участь 60 магістрів з 54 ВНЗ України та 72 бакалаври з 63 вищих навчальних закладів. Студенти НЛТУ були нагороджені дипломами 5 ступеня (Савдун Юля) та 6 ступеня (Павлів Василина).

Вітаємо студентів з досягненням високих результатів та бажаємо їм подальших успіхів в навчанні та трудовій діяльності.

 

ТНЕУ edСертифікати

 

 

Запрошуються викладачі та студенти НЛТУ України до спілкування з колегами з Університету сталого розвитку м. Еберсвальде (Німеччина)

27 травня 2017 року (субота) НЛТУ України відвідає делегація викладачів та студентів Університету сталого розвитку м. Еберсвальде (Німеччина). Цьогорічний до нашого університету візит є третім за рахунком, а загалом студенти та викладачі Університету сталого розвитку м. Еберсвальде відвідують Україну упродовж останніх 12 років. Ці візити є цікавими для них з огляду на те, що щороку кількість студентів, які прагнуть відвідати Україну збільшується. Іноземна делегація буде включати 60 осіб, 7 з котрих викладачі. Додатково у складі групи буде присутній викладач та двоє студентів з Молдови. На чолі делегації будуть професор П’єр Ібіш та професор Пітер Хобсон (професор Хобсон є гостьовим лектором Університету сталого розвитку м. Еберсвальде, його основне місце праці – коледж м. Врітл (Великобританія). Наукові та навчальні інтереси гостей стосуються природозаповідної справи та лісового господарства. Упродовж останніх трьох років між НЛТУ України та Університетом сталого розвитку м. Еберсвальде зав’язалася тісна співпраця, котра переросла у спільне виконання наукових проектів та академічні обміни (Залучення громадянського суспільства до ухвалення рішень у сфері управління природними екосистемамиErasmus+).

conference

Візит іноземної делегації до НЛТУ України розпочнеться о 17.00 з дружньої вечері у їдальні НЛТУ України. Під час вечері відбудеться виступ професора Ібіша, котрий поінформує всіх присутніх про мету приїзду до України та про науково-освітній проект, що буде виконуватися спільно з НЛТУ України і навчальними закладами Румунії та Молдови. Після вечері буде гості у супроводі викладачів та студентів НЛТУ України вирушать у прогулянку центром міста Львова. До спілкування з іноземними гостями запрошуються всі зацікавлені викладачі та студенти НЛТУ України. До зустрічі можна долучитися як на етапі дружньої вечері так і після неї. При умові участі у спільній вечері варто мати на увазі, що потрібно буде оплатити вартість вечері в їдальні НЛТУ України (орієнтовно 80 грн.). Також варто взяти до уваги, що всі гості добре володіють англійською мовою. За додатковою інформацією можна звертатися за телефоном, 096 275 88 99. Контактна особа – доцент кафедри менеджменту організацій та адміністрування Головко А.А.

GREEN Blue Orange BACK TO TOP