gerb

 

К А Ф Е Д Р А

МЕНЕДЖМЕНТУ ОРГАНІЗАЦІЙ І АДМІНІСТРУВАННЯ


Адреса: вул. Генерала Чупринки, 105, к 508,  м. Львів, 79057. Тел. /факс: +38(032) 23788 05

Підсумки студентської наукової конференції, підсекції кафедри менеджменту організацій і адміністрування

Студентська науково-технічна конференція кафедри менеджменту організацій і адміністрування проходила 15 листопада 2017 року в аудиторії 511 першого навчального корпусу НЛТУ України. На конференції було  представлено доповіді студентів 4-го, 5-го і 6-го курсів, які навчаються на кафедрі менеджменту організацій і адміністрування. Доповіді на конференцію були відібрані під час роботи наукового гуртка, який проводиться зі студентами кафедри, а також здійснено апробацію магістерських робіт, які будуть захищатися випускниками магістратури. 

conference5conference4

Детальніше...

Обмін досвідом ведення лісового господарства у рамках проекту "Німецько-український агрополітичний діалог"

 Нещодавно Федеральним міністерством продовольства та сільського господарства Німеччини у рамках проекту "Німецько-український агрополітичний діалог" була організована поїздка української делегації до Німеччини. Делегація складалася з представників Державного агентства лісових ресурсів України, Міністерства аграрної політики і продовольства України, Міністерства екології і природних ресурсів України, профільних навчальних закладів та громадських організацій. Організатори поїздки поставили собі за мету ознайомити українську сторону з системою ведення лісового господарства Німеччини.

Програма візиту була наповнена цікавими зустрічами з ключовими суб'єктами ухвалення рішень у сфері лісового господарства Німеччини. Учасники української делегації мали змогу поспілкуватися з представниками Федерального міністерства продовольства та сільського господарства Німеччини, керівником відділу лісового господарства Міністерства сільського господарства землі Бранденбург, представниками асоціацій приватних лісовласників, Німецької ради лісового господарства. У ході візиту були відвідані ключові деревообробні підприємства, розташовані на території землі Бранденбург, ліси приватної, комунальної та федеральної власності.

 IMG 20170921 121332IMG 0348

Детальніше...

Триває набір на навчання за спеціальністю менеджмент у Національному лісотехнічному університеті України

Шановні абітурієнти, якщо Ви ще не визначилися у якому навчальному закладі Ви хочете навчатися, пропонуємо розглянути навчання на спеціальності "менеджмент" Національного лісотехнічного університету України. Кафедра менеджменту організацій і адміністрування пропонує навчання за спеціалізаціями "менеджмент організацій і адміністрування" та "менеджмент туризму". Станом на сьогодні зберігаються хороші шанси вступити на державну форму навчання у разі визначення високого рівня пріоритету у системі "конкурс". Навчання у НЛТУ України це тривалі академічні традиції, зручне розміщення навчальних корпусів та доступ до міжнародних програм академічної мобільності.

Детальніше...

Співпраця між НЛТУ України та Університетом сталого розвитку м. Еберсвальде (Німеччина) продовжується

Наприкінці травня відбувся вже традиційний візит студентів та викладачів Університету сталого розвитку м. Еберсвальде (Eberswalde University for Sustainable Development, EUSD) до України. НЛТУ України вітав гостей виставкою студентських робіт та виступом народного ансамблю танцю «Полонина». Під час дружньої вечері з вітальним словом виступили проректор науково-педагогічної виховної роботи та міжнародних зв'язків НЛТУ України Микола Борис та професор Університету сталого розвитку м. Еберсвальде, співкоординатор Центру еконіки та екосистемного менеджменту П’єр Ібіш.

ПолонинаПєр Ібіш

Детальніше...

Менеджери НЛТУ України взяли участь в олімпіаді зі спеціальності

З 3 по 5 травня 2017 р. в м. Тернопіль на базі Тернопільського національного економічного університету проходив ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Менеджмент організацій і адміністрування» за 2016-2017 навч. рік. Наш університет представляли такі студенти: за освітнім ступенем «магістр» студентка студентка 5 курсу гр. МОЛ-51мг Савдун Юлія та за освітнім ступенем «бакалавр» студентка 4 курсу групи М-41 Павлів Василина. Цьогорічні результати наших учасниць є досить високими. В олімпіаді брало участь 60 магістрів з 54 ВНЗ України та 72 бакалаври з 63 вищих навчальних закладів. Студенти НЛТУ були нагороджені дипломами 5 ступеня (Савдун Юля) та 6 ступеня (Павлів Василина).

Вітаємо студентів з досягненням високих результатів та бажаємо їм подальших успіхів в навчанні та трудовій діяльності.

 

ТНЕУ edСертифікати

 

 

Запрошуються викладачі та студенти НЛТУ України до спілкування з колегами з Університету сталого розвитку м. Еберсвальде (Німеччина)

27 травня 2017 року (субота) НЛТУ України відвідає делегація викладачів та студентів Університету сталого розвитку м. Еберсвальде (Німеччина). Цьогорічний до нашого університету візит є третім за рахунком, а загалом студенти та викладачі Університету сталого розвитку м. Еберсвальде відвідують Україну упродовж останніх 12 років. Ці візити є цікавими для них з огляду на те, що щороку кількість студентів, які прагнуть відвідати Україну збільшується. Іноземна делегація буде включати 60 осіб, 7 з котрих викладачі. Додатково у складі групи буде присутній викладач та двоє студентів з Молдови. На чолі делегації будуть професор П’єр Ібіш та професор Пітер Хобсон (професор Хобсон є гостьовим лектором Університету сталого розвитку м. Еберсвальде, його основне місце праці – коледж м. Врітл (Великобританія). Наукові та навчальні інтереси гостей стосуються природозаповідної справи та лісового господарства. Упродовж останніх трьох років між НЛТУ України та Університетом сталого розвитку м. Еберсвальде зав’язалася тісна співпраця, котра переросла у спільне виконання наукових проектів та академічні обміни (Залучення громадянського суспільства до ухвалення рішень у сфері управління природними екосистемамиErasmus+).

conference

Візит іноземної делегації до НЛТУ України розпочнеться о 17.00 з дружньої вечері у їдальні НЛТУ України. Під час вечері відбудеться виступ професора Ібіша, котрий поінформує всіх присутніх про мету приїзду до України та про науково-освітній проект, що буде виконуватися спільно з НЛТУ України і навчальними закладами Румунії та Молдови. Після вечері буде гості у супроводі викладачів та студентів НЛТУ України вирушать у прогулянку центром міста Львова. До спілкування з іноземними гостями запрошуються всі зацікавлені викладачі та студенти НЛТУ України. До зустрічі можна долучитися як на етапі дружньої вечері так і після неї. При умові участі у спільній вечері варто мати на увазі, що потрібно буде оплатити вартість вечері в їдальні НЛТУ України (орієнтовно 80 грн.). Також варто взяти до уваги, що всі гості добре володіють англійською мовою. За додатковою інформацією можна звертатися за телефоном, 096 275 88 99. Контактна особа – доцент кафедри менеджменту організацій та адміністрування Головко А.А.

Британською радою організовано зустріч представників лісового сектора Британії та Румунії з працівниками лісотехнічного університету

Сьогодні у залі засідань НЛТУ України відбулася зустріч працівників університету з делегацією лісівників Великобританії та Румунії. Ця зустріч організована Британською Радою у рамках Програми розвитку лідерського потенціалу університетів України. До складу іноземної делегації входили: 

- Доктор Деніель Ріглі-Елліс, Единбургзький університет ім. Дж. Непера;

- Ендрю Хілл, технічний директор Конфедерації компаній лісового комплексу Великобританії Confor;

- Аманда Брайан, член Комісії лісового господарства Об’єднаного Королівства, керівник освітньої програми підготовки бакалаврів за спеціальністю «Стале ведення  лісового господарства», Університет нагір’я і островів;

-Доктор Кармен Попеску, дослідник Інститут молекулярної хімії ім. Петру Поні Академії наук Румунії.

семінар 1

Детальніше...

Науковці НЛТУ України взяли участь у семінарі Британської Ради в Україні з активного навчання та педагогічного лідерства

14-16 березня 2017 року у Львівському державному університеті безпеки життєдіяльності відбувся тренінговий семінар з активних методів навчання "ActiveLearningandPedagogicalLeadership" для науковців різних галузей, організований за підтримки Британської Ради в Україні. Навчальні семінари Британської Ради в Україні (BritishCouncilUkraine) – це унікальна можливість для освітян, науковців та дослідників отримати глибокі знання у сфері комунікації, міжнародної співпраці, обміні досвідом та результатами наукових досліджень.

 mg 7907

Тренінговий семінар проводився за участі викладачів та науковців – представників з 17 університетів України, які пройшли попередній відбір та повинні були відповідати певним кваліфікаційним вимогам, зокрема щодо знання англійської мови на рівні не менше В2 та досвіду участі в міжнародних проектах. Від нашого університету активну участь у роботі семінару взяли доцент кафедри менеджменту організацій і адміністрування Ковалишин В.Р., доцент кафедри лісопромислового виробництва і лісових доріг Магура Б.О., асистент кафедри менеджменту організацій і адміністрування Шведюк Ю.В. та аспірант кафедри екологічної економіки, інженер відділу міжнародних зв’язків Лесюк Г.М. Тренерами семінару були викладачі Центру досліджень і практики вищої освіти Роберто Ді Наполлі (Dr Roberto Di Napoli) і Сабріна Пома (Dr Sabrina Poma) із Кінгстонського університету (м. Лондон, Великобританія).

Детальніше...

GREEN Blue Orange BACK TO TOP