Директор Навчально-наукового інституту екологічної економіки і менеджменту

dynka

У 1975-1980 рр. навчався на інженерно-економічному факультеті Львівського лісотехнічного інституту.

У 1980-1982 рр. працював інженером з бюджетної діяльності та фінансів Володимир-Волинського держлісгоспу, стажистом-дослідником кафедри економіки і організації лісової промисловості та лісового господарства Львівського лісотехнічного інституту.

У 1982-1985 рр. навчався в аспірантурі кафедри економіки і організації лісової промисловості та лісового господарства Львівського лісотехнічного інституту.

У 1986-1995 рр. працював асистентом, старшим викладачем, доцентом кафедри економіки і організації лісової промисловості та лісового господарства Львівського лісотехнічного інституту.

У 1996-1999 рр. обіймав посаду декана інженерно-економічного факультету Українського державного лісотехнічного університету.

У 2000-2013 рр. працював директором з економіки і фінансів Науково-виробничого об’ єднання «Світанок», директором з економіки і фінансів ТзОВ «Проектінвестбуд-КСД», доцентом кафедри економіки та менеджменту лісових підприємств Національного лісотехнічного університету України.

Здійснює наукові дослідження в таких напрямах, як еколого-економічна ефективність використання лісових ресурсів, еколого-економічні проблеми використання мисливських угідь і ресурсів мисливської фауни, еколого-економічна ефективність енергетичного використання лісових ресурсів.

Брав участь у розробці проекту Закону України «Про охорону навколишнього природного середовища» (1991) та проекту Закону України «Про мисливське господарство та полювання» (2000).

У 1997-1999 рр. брав участь у виконанні спільного українсько-німецько-бельгійсько-італійського проекту «ENARECO» і розробці комплексу навчально-методичного забезпечення для підготовки магістрів за новою для Європи та України спеціальністю «Економіка довкілля і природних ресурсів».

Професорсько-викладацький склад кафедри

Синякевич Ігор Макарович - завідувач кафедри, професор, доктор економічних наук

Дейнека Анатолій Михайлович - професор, доктор економічних наук

Динька Павло Кузьмович - директор ННІ ЕЕМ, доцент, кандидат економічних наук