Дудюк Володимир Степанович - доцент, кандидат економічних наук

Викладає такі дисципліни: фінансовий менеджмент, адміністративний менеджмент, організація управління і планування. Науковий ступінь кандидата економічних наук здобув за спеціальністю 08.08.01 - економіка природокористування і охорони навколишнього природного середовища у 2002 році.  Тема кандидатської дисертації: "Економічні інструменти стимулювання раціонального використання недеревних ресурсів лісу (на прикладі березового соку)". Працює заступником директора Навчально-наукового інституту Екологічної економіки і менеджменту та вченим секретарем спеціалізованої вченої риди із захисту кандидатських і докторських дисертацій НЛТУ України зі спеціальності 08.00.06 - економіка природокористування і охорони навколишнього природного середовища. Однією з найбільш вагомих наукових публікацій Володимира Стапановича є монографія "Організаційні та еколого-економічні засади використання відтворювальних енергоресурсів", що видана у співавторстві з Прокіпом А.В. та Колісником Р.Б. у 2015 році.

Професорсько-викладацький склад кафедри

Синякевич Ігор Макарович - завідувач кафедри, професор, доктор економічних наук

Дейнека Анатолій Михайлович - професор, доктор економічних наук

Динька Павло Кузьмович - директор ННІ ЕЕМ, доцент, кандидат економічних наук