Андрій Андрійович Головко

Доцент кафедри

Викладає дисципліни:

Освіта

У 2003 році закінчив Український державний лісотехнічний університет за спеціальністю «Менеджмент організацій» та здобув кваліфікацію магістра менеджменту лісового господарства.

Посада, наукові ступені та звання:

Науковий ступінь - кандидат економічних наук за спеціальністю "Економіка природокористування та охорони навколишнього природного середовища".

Тема кандидатської дисертації: «Принципи і методи формування ефективної системи управління лісами та лісовим господарством України»

Рік захисту – 2011.

Посада - доцент кафедри.

Список науково-методичних праць

1. Дудюк В.С., Головко А.АКонспект лекцій з дисципліни корпоративне управління (для студентів спеціальності 7.050201, 8.050201 та 8.050206). - Львів:НЛТУ України. – 2004 – 153 с.

2. Головко А.А., Лицур І.МРоль принципів, критеріїв та індикаторів сталого розвитку у формуванні системи управління лісами та лісовим господарством України. - Науковий вісник НЛТУ України, 2011. - Вип. 21.17. - С. 91-96.

3. Синякевич. І.М., Соловій І.П., Дейнека А.М., Польовський А.М., Павліщук О.П., Білінський І.Н., Дячишин О.В., Головко А.А., Дудюк В.С., Холявка В.З., Сенько Є.І. Лісова політика: теорія і практика. - Монографія за наук. ред. док. екон. наук, проф. І.М. Синякевича. - Львів: Піраміда, 2008. – 612 с.

4. Головко А.А., Лицур І.МЦінова політика у лісовому господарстві у контексті використання лісоресурсного потенціалу України. - Науковий вісник НЛТУ України, 2012. - Вип. 22.1. - С. 56-63.

5. Головко А.А., Дудюк В.С., Павліщук О.ПМетодичні вказівки для проведення практичних та семінарських занять з дисципліни «Корпоративне управління». - Львів: НЛТУ України. – 2012. – 41 с.

6. Синякевич І.М., Дейнека А.М., Головко А.А., Ковалишин В.В., Мороз В.П., Бабкевич У.П., Гуль І.Г., Динька П.К., Динька О.П., Дідик Я.М., Польовський А.М. Екологізація лісокористування в контексті подолання глобальних екологічних загроз. - Монографія за наук. ред. проф. І.М. Синякевича. - Львів: Камула, 2014. – 592 с.

7. Головко А.А. Розмежування господарських і контрольних функцій у сфері державного управління природокористуванням в Україні. - Науковий вісник НЛТУ України: Зб. наук.-техн. праць. – 2012. - Вип. 22.12. - С. 208-213.

Електронна адреса Голоко

Професорсько-викладацький склад кафедри

Синякевич Ігор Макарович - завідувач кафедри, професор, доктор економічних наук

Дейнека Анатолій Михайлович - професор, доктор економічних наук